CXK581000AM-10LLB - x8 SRAM
CXK581000AM-10LLB_2814954.PDF Datasheet
Part No. CXK581000AM-10LLB CXK581000ATM-10LLB CXK581000AYM-10LLB
Description x8 SRAM
File Size 519.59K  /  14 Page
Maker
N/A
JITONG TECHNOLOGY
(CHINA HK & SZ)
Datasheet.hk's Sponsor
Part: CXK581000AM-10LL
Maker: SONY
Pack: SOP
Stock: 1292
Unit price for :
Email: oulindz@gmail.com
Contact us
Homepage
Download [ ]
[ CXK581000AM-10LLB CXK581000ATM-10LLB CXK581000AYM-10LLB Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[ View it Online ]   [ Search more for CXK581000AM-10LLB ]
[ Price & Availability of CXK581000AM-10LLB by FindChips.com ]
 Full text search : x8 SRAM
 Product Description search : x8 SRAM
 Related Part Number
PART Description Maker
32K x 8 SRAM SRAM MEMORY ARRAY
SRAM 静态存储器
ETC
AUSTIN[Austin Semiconductor]
Electronic Theatre Controls, Inc.
SWITCH, REED SPST-NO 10W SMD
QSW-REED,10MM,10W,SMD
9 POS FR-4 SIP SOCKET
x8|3V|70/85/100|Low Power Slow SRAM - 256K
x8|3.3V|70/85/100|Low Power Slow SRAM - 256K