2SD22152SD2215A - 2SD2215. 2SD2215A - NPN Transistor
2SD22152SD2215A_2262894.PDF Datasheet
 Full text search : 2SD2215. 2SD2215A - NPN Transistor
 Product Description search : 2SD2215. 2SD2215A - NPN Transistor
 Related Part Number
PART Description Maker
STMicroelectronics
154-22 153-28 154-18 154-04 154-10 154-14 154-12 1 TRANSISTOR | BJT | NPN | 220V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 180V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 100V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 140V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 120V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 160V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 260V V(BR)CEO | 7.5A I(C)
TRANSISTOR | BJT | NPN | 200V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 300V V(BR)CEO | 7.5A I(C)
TRANSISTOR | BJT | NPN | 80V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 240V V(BR)CEO | 7.5A I(C)
TRANSISTOR | BJT | NPN | 40V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4 晶体管|晶体管|叩| 40V的五(巴西)总裁| 7.5AI(丙)|个STR - 1 / 4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 60V V(BR)CEO | 7.5A I(C) | STR-1/4 晶体管|晶体管|叩| 60V的五(巴西)总裁| 7.5AI(丙)|个STR - 1 / 4
TRANSISTOR | BJT | NPN | 280V V(BR)CEO | 7.5A I(C) 晶体管|晶体管| npn型| 280伏特五(巴西)总裁| 7.5AI(丙