UPD424400V-60 - 2.5V or 3.3V, 200-MHz, 1:18 Clock Distribution Buffer x4 Fast Page Mode DRAM 2.5V or 3.3V, 200-MHz 1:18 Clock Distribution Buffer
UPD424400V-60_1138928.PDF Datasheet
 Full text search : 2.5V or 3.3V, 200-MHz, 1:18 Clock Distribution Buffer x4 Fast Page Mode DRAM 2.5V or 3.3V, 200-MHz 1:18 Clock Distribution Buffer
 Product Description search : 2.5V or 3.3V, 200-MHz, 1:18 Clock Distribution Buffer x4 Fast Page Mode DRAM 2.5V or 3.3V, 200-MHz 1:18 Clock Distribution Buffer
 Related Part Number
PART Description Maker
A-FREQ-20-3OT-3PIN-SP-SL-T A-FREQ-27-7OT-3PIN-SP-S QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz - 90 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 125 MHz - 200 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 60 MHz - 130 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 180 MHz - 300 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 90 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 200 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 80 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 100 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11.05 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1.8432 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11.0592 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 18 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.354 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.6 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz - 65 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13.5168 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 9.216 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 23.4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.1 MHz - 4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1 MHz - 65 MHz