BYV10-20A - Small Signal Schottky Diode(小信号肖特基二极
BYV10-20A_1015781.PDF Datasheet
Part No. BYV10-20A
Description Small Signal Schottky Diode(小信号肖特基二极
File Size 89.57K  /  4 Page
Maker
意法半导
JITONG TECHNOLOGY
(CHINA HK & SZ)
Datasheet.hk's Sponsor
Part: BYV10-20
Maker:
Pack:
Stock:
Unit price for :
Email: oulindz@gmail.com
Contact us
Homepage
Download [ ]
[ BYV10-20A Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[BYV10-20A Datasheet PDF Downlaod from Maxim4U.com ] :-)
[ View it Online ]   [ Search more for BYV10-20A ]
[ Price & Availability of BYV10-20A by FindChips.com ]
 Full text search : Small Signal Schottky Diode(小信号肖特基二极
 Product Description search : Small Signal Schottky Diode(小信号肖特基二极
 Related Part Number
PART Description Maker
BAT41 3292 SMALL SIGNAL SCHOTTKY DIODE
From old datasheet system
SMALL SIGNAL SCHOTTKY DIODE
ST Microelectronics
STMicroelectronics
MMBZ5230BLT3 MMBZ5224BL MMBZ5224BLT1 MMBZ5221BL MM Small Signal 4.7V 5%
Zener 2.8V
2.4V Zener
Small Signal 27V 5%
Zener 43V 5%
Zener 47V 5%
51V Zener
Zener 62V 5%
60V Zener
Small Signal 6.8V 5%
Small Signal 25V 5%
Small Signal 9.1V 5%
Zener Voltage Regulator 30V 5%
Small Signal 16V 5%
Small Signal Zener 36V 5%
Small Signal 20V 5%