NCB15-8GM25-N0 - BARREL SENSOR
NCB15-8GM25-N0_637693.PDF Datasheet
 Full text search : BARREL SENSOR
 Product Description search : BARREL SENSOR
 Related Part Number
PART Description Maker
8485A 8485D Q8486D W8486A R8486A Q8486A R8486D E44 8485A Power Sensor, 50 MHz to 26.5 GHz
8485D Diode Power Sensor, 50 MHz to 26.5 GHz
Q8486D Waveguide Power Sensor, 33 GHz to 50 GHz
W8486A Waveguide Power Sensor, 75 GHz to 110 GHz
R8486A Thermocouple Waveguide Power Sensor, 26.5 GHz to 40 GHz
Q8486A Thermocouple Waveguide Power Sensor, 33 GHz to 50 GHz
R8486D Waveguide Power Sensor, 26.5 GHz to 40 GHz
E4412A Wide Dynamic Range Power Sensor, E-Series
E4413A Wide Dynamic Range Power Sensor, E-Series
V8486A V-band Power Sensor, 50 GHz to 75 GHz
8482B High-Power Sensor, 100 kHz to 4.2 GHz, 25W
8487A Power Sensor, 50 MHz to 50 GHz
8482H Power Sensor, 100 kHz to 4.2 GHz, 3 W
8481D Diode Power Sensor, 10 MHz to 18 GHz