PUMA68S4000ALM-020 - 16MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X) 16MHZ, PLCC, COM TEMP(MCU 5X) 16MHZ, PDIP, COM TEMP(MCU 5X) 20MHZ, SOIC, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X) 20MHZ, TSSOP, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X) x32 SRAM Module 16MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN, 4V-5.5V(MCU 5X) 16MHZ, PLCC, IND TEMP, GREEN, 2.7-5.5V(MCU 5X) 12MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X) 12MHZ, PLCC, IND TEMP(MCU 5X)
PUMA68S4000ALM-020_628935.PDF Datasheet
Description 16MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X)
16MHZ, PLCC, COM TEMP(MCU 5X)
16MHZ, PDIP, COM TEMP(MCU 5X)
20MHZ, SOIC, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X)
20MHZ, TSSOP, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X)
x32 SRAM Module
16MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN, 4V-5.5V(MCU 5X)
16MHZ, PLCC, IND TEMP, GREEN, 2.7-5.5V(MCU 5X)
12MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X)
12MHZ, PLCC, IND TEMP(MCU 5X)
File Size 867.00K  /  9 Page
Maker
N/A
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for PUMA68S4000ALM-020 ]
[ Price & Availability of PUMA68S4000ALM-020 by FindChips.com ]
 Full text search : 16MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X) 16MHZ, PLCC, COM TEMP(MCU 5X) 16MHZ, PDIP, COM TEMP(MCU 5X) 20MHZ, SOIC, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X) 20MHZ, TSSOP, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X) x32 SRAM Module 16MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN, 4V-5.5V(MCU 5X) 16MHZ, PLCC, IND TEMP, GREEN, 2.7-5.5V(MCU 5X) 12MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X) 12MHZ, PLCC, IND TEMP(MCU 5X)
 Product Description search : 16MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X) 16MHZ, PLCC, COM TEMP(MCU 5X) 16MHZ, PDIP, COM TEMP(MCU 5X) 20MHZ, SOIC, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X) 20MHZ, TSSOP, IND TEMP, 2.4-5.5V(MCU 5X) x32 SRAM Module 16MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN, 4V-5.5V(MCU 5X) 16MHZ, PLCC, IND TEMP, GREEN, 2.7-5.5V(MCU 5X) 12MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU 5X) 12MHZ, PLCC, IND TEMP(MCU 5X)