TTLSWGM-10 - Crystal Oscillator
TTLSWGM-10_422713.PDF Datasheet
 Full text search : Crystal Oscillator
 Product Description search : Crystal Oscillator
 Related Part Number
PART Description Maker
CRYSTAL OSCILLATOR SMD 14.318180MHZ
Transient Voltage Suppressor Diodes
CRYSTAL OSCILLATOR SMD 40.000000MHZ
CRYSTAL OSCILLATOR SMD 12.000000MHZ 晶体振荡器贴12.000000MHZ
ITT, Corp.
ACSDL ACSD ACSD-FREQ10-E-C-C3-Q10 ACSD-FREQ20-F-R- CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 40 MHz - 48 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 56 MHz - 64 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
5.0VDC or 3.3VDC 8 PIN DIP HCMOS/ TTL LOW EMI SPREAD SPECTRUM CRYSTAL CLOCK OSCILLATORS
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 20 MHz - 24 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 112 MHz - 128 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 24 MHz - 28 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz - 12 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 7 MHz - 8 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 28 MHz - 32 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 32 MHz - 40 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 5 MHz - 6 MHz, HCMOS/LSTTL OUTPUT