6MBP50TEA060 - Econo IPM series 600V / 50A 6 in one-package
6MBP50TEA060_159446.PDF Datasheet
Part No. 6MBP50TEA060
Description Econo IPM series 600V / 50A 6 in one-package
File Size 327.08K  /  8 Page
Maker
FE
JITONG TECHNOLOGY
(CHINA HK & SZ)
Datasheet.hk's Sponsor
Part: 6MBP50TEA060
Maker: FUJI
Pack:
Stock: Reserved
Unit price for :
Email: oulindz@gmail.com
Contact us
Homepage
Download [ ]
[ 6MBP50TEA060 Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[6MBP50TEA060 Datasheet PDF Downlaod from Maxim4U.com ] :-)
[ View it Online ]   [ Search more for 6MBP50TEA060 ]
[ Price & Availability of 6MBP50TEA060 by FindChips.com ]
 Full text search : Econo IPM series 600V / 50A 6 in one-package
 Product Description search : Econo IPM series 600V / 50A 6 in one-package
 Related Part Number
PART Description Maker