TLN6228M004R0055 - Tantalum Solid Electrolytic Chip Capacitors
TLN6228M004R0055_5003342.PDF Datasheet
 Full text search : Tantalum Solid Electrolytic Chip Capacitors
 Product Description search : Tantalum Solid Electrolytic Chip Capacitors
 Related Part Number
PART Description Maker
Nichicon corporation
Nichicon corporation
PANASONIC[Panasonic Semiconductor]
TLC-230666 Tantalum Solid Electrolytic Chip Capacitors Consumer Series
AVX Corporation
CECWP2G272M2-L22 CECWP2G392M3-L22 CECWP2G102M1-L22 CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 2700 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 3900 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 1000 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 330 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 2200 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 1200 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 5600 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 1800 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 3300 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 560 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 470 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 1500 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 390 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 4700 uF, CHASSIS MOUNT