IPP25N06S3L-22 - OptiMOS-T2 Power-Transistor
IPP25N06S3L-22_4979044.PDF Datasheet
 Full text search : OptiMOS-T2 Power-Transistor
 Product Description search : OptiMOS-T2 Power-Transistor
 Related Part Number
PART Description Maker
Low Voltage MOSFETs - OptiMOS? Power MOSFET, 25V, TO220, RDSon = 4.2mOhm, 80A, LL