NSR20F30NXT5G - Schottky Barrier Diode
NSR20F30NXT5G_4924904.PDF Datasheet
 Full text search : Schottky Barrier Diode
 Product Description search : Schottky Barrier Diode
 Related Part Number
PART Description Maker
5082-2271 50822271 SCHOTTKY BARRIER DUAL DIODE SILICON, LOW BARRIER SCHOTTKY, S BAND, MIXER DIODE
From old datasheet system
Advanced Semiconductor, Inc.
ASI[Advanced Semiconductor]
Schottky Diodes - Low barrier silicon RF Schottky diode for detectors
Schottky Diodes - Low barrier silicon RF Schottky diode array
Infineon
KDR400S Schottky Barrier Diode
SCHOTTKY BARRIER TYPE DIODE(HIGH FREQUENCY RECTIFICATION, SWITCHING SUPPLY)
Korea Electronics (KEC)
KEC[KEC(Korea Electronics)]
FME-220A Schottky Barrier Diode - 90V/100V
100V, 20A Schottky barrier diode in TO220F package
100V, 20A,Schottky Barrier Diode(100V,20A,肖特基势垒二极管) 20 A, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-220AB
SANKEN[Sanken electric]
Sanken Electric Co., Ltd.
MPE-29G 90V0A,Schottky Barrier Diodes(90V0A,肖特基势垒二极管) 20 A, SILICON, RECTIFIER DIODE
Power Surface Mount 90V, 20A Schottky barrier diode in TO220S package