LSS-T10-W12 - Adjustable Output 10 Amp SIP-mount DC/DC Converter
LSS-T10-W12_4891174.PDF Datasheet
 Full text search : Adjustable Output 10 Amp SIP-mount DC/DC Converter
 Product Description search : Adjustable Output 10 Amp SIP-mount DC/DC Converter
 Related Part Number
PART Description Maker
OKX-T10-T16-W5 Adjustable DOSA 10/16-Amp SIP DC/DC Converters
Murata Power Solutions Inc.
Murata Power Solutions Inc.
CMX200D3 3-10 Amp 0-60, 0-100 Vdc, 0-200Vdc DC Output SIP
Electronic Theatre Controls, Inc.
3A Negative Adjustable Regulator
Linear Technology
Dual General-Purpose Operational Amplifier 8-TSSOP 0 to 70
1.5 A, Wide Input, Non-Isolated, Wide Negative Output Adjust Module 5-DIP MODULE
10 A 12-V Input Bus Termination Power Module for DDR/QDR Memory 10-DIP MODULE -40 to 85