TCD-10-4-75 - Directional Coupler 75楼? 5 to 1000 MHz Directional Coupler 75Ω 5 to 1000 MHz
TCD-10-4-75_4874936.PDF Datasheet
 Full text search : Directional Coupler 75楼? 5 to 1000 MHz Directional Coupler 75Ω 5 to 1000 MHz
 Product Description search : Directional Coupler 75楼? 5 to 1000 MHz Directional Coupler 75Ω 5 to 1000 MHz
 Related Part Number
PART Description Maker
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 0.005 MHz - 20 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 1.2 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 1 MHz - 2000 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2.5 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 1 MHz - 500 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 1.2 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 1 MHz - 150 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 0.8 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 10 MHz - 700 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 1.1 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 10 MHz - 1500 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2.3 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 0.01 MHz - 35 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 0.6 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 5 MHz - 1000 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 1.5 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 5 MHz - 750 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 1.9 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 250 MHz - 1000 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 1 MHz - 1000 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 5 MHz - 1000 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 10 MHz - 400 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2.5 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 800 MHz - 900 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 0.5 dB INSERTION LOSS-MAX
6 to 30 dB COUPLING up to 10W 5 kHz to 2000 MHz 0.2 MHz - 250 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 0.6 dB INSERTION LOSS-MAX