NSI45025ZT1G - Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  15%, 1.4 W Package
NSI45025ZT1G_4858319.PDF Datasheet
Part No. NSI45025ZT1G
Description Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  15%, 1.4 W Package
File Size 130.36K  /  6 Page
Maker
ON Semiconductor
JITONG TECHNOLOGY
(CHINA HK & SZ)
Datasheet.hk's Sponsor
Part: NSI45025ZT1G
Maker: ON Semiconductor
Pack: ETC
Stock: Reserved
Unit price for :
Email: oulindz@gmail.com
Contact us
Homepage http://www.onsemi.com
Download [ ]
[ NSI45025ZT1G Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[NSI45025ZT1G Datasheet PDF Downlaod from Maxim4U.com ] :-)
[ View it Online ]   [ Search more for NSI45025ZT1G ]
[ Price & Availability of NSI45025ZT1G by FindChips.com ]
 Full text search : Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  15%, 1.4 W Package
 Product Description search : Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  15%, 1.4 W Package