NSI45025AT1G - Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  10%, 460 mW Package
NSI45025AT1G_4858316.PDF Datasheet
Part No. NSI45025AT1G
Description Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  10%, 460 mW Package
File Size 133.61K  /  6 Page
Maker
ON Semiconductor
JITONG TECHNOLOGY
(CHINA HK & SZ)
Datasheet.hk's Sponsor
Part: NSI45025AT1G
Maker: ON Semiconductor
Pack: ETC
Stock: Reserved
Unit price for :
Email: oulindz@gmail.com
Contact us
Homepage http://www.onsemi.com
Download [ ]
[ NSI45025AT1G Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[NSI45025AT1G Datasheet PDF Downlaod from Maxim4U.com ] :-)
[ View it Online ]   [ Search more for NSI45025AT1G ]
[ Price & Availability of NSI45025AT1G by FindChips.com ]
 Full text search : Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  10%, 460 mW Package
 Product Description search : Constant Current Regulator & LED Driver 45 V, 25 mA  10%, 460 mW Package