B32335I5040J050 - Film capacitors - AC capacitors
B32335I5040J050_4588997.PDF Datasheet
Description Film capacitors - AC capacitors
File Size 278.15K  /  7 Page
Maker
EPCOS
Homepage http://www.epcos.com
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for B32335I5040J050 ]
[ Price & Availability of B32335I5040J050 by FindChips.com ]
 Full text search : Film capacitors - AC capacitors
 Product Description search : Film capacitors - AC capacitors
 Related Part Number
PART Description Maker
Polyester Film Radial Lead Capacitor; Capacitance: 3300uF; Voltage: 50V; Case Size: 5.5x7 mm; Packaging: Cut & Form CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYESTER, 50 V, 0.0033 uF, THROUGH HOLE MOUNT
http://
Nichicon corporation
Nichicon, Corp.
PHAWOS1000/1850/5KS-DR PHAWOS1000/1850/5KS-ST PHAW CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 59 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 500 V, 54 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 60 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 57 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 97 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 45 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 750 V, 49 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 500 V, 73 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 750 V, 36 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 265 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 27 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 354 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 78 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 171 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 422 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 37 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 141 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 134 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 81 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 105 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1500 V, 18 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 124 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 350 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 600 V, 236 uF, CHASSIS MOUNT
CAPACITOR, FILM/FOIL, 1000 V, 48 uF, CHASSIS MOUNT