DO5040H-682ML - SMT Power Inductors Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1400 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
DO5040H-682ML_4574756.PDF Datasheet
Description SMT Power Inductors
Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1400 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 207.08K  /  2 Page
Maker
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
Microsemi, Corp.
COILCRAFT INC
Homepage http://www.coilcraft.com/
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for DO5040H-682ML ]
[ Price & Availability of DO5040H-682ML by FindChips.com ]
 Full text search : SMT Power Inductors Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1400 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : SMT Power Inductors Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1400 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD Power inductor, high current, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD