1XF2287-VP - INDUCTOR
1XF2287-VP_4532621.PDF Datasheet
 Full text search : INDUCTOR
 Product Description search : INDUCTOR
 Related Part Number
PART Description Maker
OA100FL16 OA100FL18 OA100NL15 OA100NL19 CA25FL20 C 1 ELEMENT, 18000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 46000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 16000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 830 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 130000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 40000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 280000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 31000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 260000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 11000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 830000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 35000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR