2CW032200YQ-PA - 2CW032XXXYQ-PX SERIES ZENER DIODE CHIPS FOR GLASS SEAL WITH ASYMMETRY LIMITS
2CW032200YQ-PA_4521825.PDF Datasheet
Description 2CW032XXXYQ-PX SERIES ZENER DIODE CHIPS FOR GLASS SEAL WITH ASYMMETRY LIMITS
File Size 104.38K  /  4 Page
Maker
Silan Microelectronics Joint-stock
Homepage http://www.silan.com.cn/
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for 2CW032200YQ-PA ]
[ Price & Availability of 2CW032200YQ-PA by FindChips.com ]
 Full text search : 2CW032XXXYQ-PX SERIES ZENER DIODE CHIPS FOR GLASS SEAL WITH ASYMMETRY LIMITS
 Related Part Number
PART Description Maker
1N5919B 1N5919BRL 1N5930BRL 1N5940BRL 1N5921BRL 1N Zener 5.6V 3W 5%
Zener 16V 3.0W 5%
3 Watt DO-41 Surmetic-30 Zener Voltage Regulators
Zener 6.8V 3W 5%
Zener 47V 3.0W 5%
Zener 12V 3.0W 5%
Zener 56V 3.0W 5%
Zener 20V 3.0W 5%
Zener 33V 3.0W 5%
Zener Diode
Zener 180V 3.0W 5%
Zener 160V
Zener 200V 3.0W 5%
Zener 30V 3.0W 5%
Zener 62V 3.0W 5%