DCRO500630-5 - VOLTAGE CONTROLLED OSCILLATOR
DCRO500630-5_4473692.PDF Datasheet
 Full text search : VOLTAGE CONTROLLED OSCILLATOR
 Product Description search : VOLTAGE CONTROLLED OSCILLATOR
 Related Part Number
PART Description Maker
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 245.76 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 150 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 155.52 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 200 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 187.5 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 156.25 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 160 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 212.5 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 175 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 240 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 194.8 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, LEADLESS, CERAMIC, SMD, 6 PIN
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 690.5692 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 693.483 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 720 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 320 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 644.5313 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 389.6 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 625 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 600 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 666.5143 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 622.08 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 500 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 537.6 MHz
VOLTAGE CONTROLLED CLOCK SAW OSCILLATOR, 768 MHz