STK24N4LLH5 - N-channel 40 V, 0.0046 Ω, 24 A, PolarPAK? STripFET?V Power MOSFET N-channel 40 V, 0.0046 ヘ, 24 A, PolarPAK㈢ STripFET⑩V Power MOSFET
STK24N4LLH5_4260482.PDF Datasheet
 Full text search : N-channel 40 V, 0.0046 Ω, 24 A, PolarPAK? STripFET?V Power MOSFET N-channel 40 V, 0.0046 ヘ, 24 A, PolarPAK㈢ STripFET⑩V Power MOSFET
 Product Description search : N-channel 40 V, 0.0046 Ω, 24 A, PolarPAK? STripFET?V Power MOSFET N-channel 40 V, 0.0046 ヘ, 24 A, PolarPAK㈢ STripFET⑩V Power MOSFET
 Related Part Number
PART Description Maker
FW905 N-Channel and P-Channel Silicon MOSFETs General-Purpose Switching Device
7 A, 20 V, 0.024 ohm, 2 CHANNEL, N AND P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET