LPW332M1EN25V-W_4204480.PDF Datasheet
Description 85 ?C Snap-In Aluminum Electrolytic Capacitors
85 ?? Snap-In Aluminum Electrolytic Capacitors
85 垄陋C Snap-In Aluminum Electrolytic Capacitors
File Size 157.20K  /  3 Page
Maker
Cornell Dubilier Electr...
Cornell Dubilier Electronics
Homepage http://www.cde.com
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for LPW332M1EN25V-W ]
[ Price & Availability of LPW332M1EN25V-W by FindChips.com ]
 Related Part Number
PART Description Maker
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 100uF; Voltage: 400V; Case Size: 20x30 mm; Packaging: Bulk
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 6800uF; Voltage: 25V; Case Size: 25x25 mm; Packaging: Bulk
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 390uF; Voltage: 400V; Case Size: 35x30 mm; Packaging: Bulk
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 150uF; Voltage: 400V; Case Size: 20x40 mm; Packaging: Bulk
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 680uF; Voltage: 400V; Case Size: 35x45 mm; Packaging: Bulk
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 100uF; Voltage: 400V; Case Size: 22x25 mm; Packaging: Bulk 铟镓砷PIN光电二极管和前置放大
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 390uF; Voltage: 400V; Case Size: 25x50 mm; Packaging: Bulk 铟镓砷PIN光电二极管和前置放大
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 470uF; Voltage: 250V; Case Size: 30x25 mm; Packaging: Bulk 铟镓砷PIN光电二极管和前置放大
FIBER OPTIC RECEIVER, 1250Mbps, PANEL MOUNT, LC CONNECTOR
Aluminum Snap-In Capacitor; Capacitance: 68uF; Voltage: 400V; Case Size: 20x25 mm; Packaging: Bulk