80CPQ020PBF - SCHOTTKY RECTIFIER 80 Amp
80CPQ020PBF_4131684.PDF Datasheet
 Full text search : SCHOTTKY RECTIFIER 80 Amp
 Product Description search : SCHOTTKY RECTIFIER 80 Amp
 Related Part Number
PART Description Maker
30WQ10F 30WQ09F 90V 3.3A Schottky Discrete Diode in a D-Pak package
SCHOTTKY RECTIFIER 3.3 Amp
3.3 Amp Schottky Rectifier(3.3 A 肖特基整流器)
IRF[International Rectifier]
3A 60V Schottky Rectifier
3A 30V Schottky Rectifier
3A 50V Schottky Rectifier
3A 40V Schottky Rectifier
3A 20V Schottky Rectifier