SUP85N15-21 - N-Channel MOSFET N-Channel 150-V (D-S) 175C MOSFET
SUP85N15-21_1319877.PDF Datasheet
Part No. SUP85N15-21
Description N-Channel MOSFET
N-Channel 150-V (D-S) 175C MOSFET
File Size 39.66K  /  5 Page
Maker
VISAY[Vishay Siliconix]
JITONG TECHNOLOGY
(CHINA HK & SZ)
Datasheet.hk's Sponsor
Part: SUP85N15-21
Maker: VISHAY
Pack: TO-220
Stock: Reserved
Unit price for :
Email: oulindz@gmail.com
Contact us
Homepage
Download [ ]
[ SUP85N15-21 Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[SUP85N15-21 Datasheet PDF Downlaod from Maxim4U.com ] :-)
[ View it Online ]   [ Search more for SUP85N15-21 ]
[ Price & Availability of SUP85N15-21 by FindChips.com ]
 Full text search : N-Channel MOSFET N-Channel 150-V (D-S) 175C MOSFET
 Product Description search : N-Channel MOSFET N-Channel 150-V (D-S) 175C MOSFET
 Related Part Number
PART Description Maker
N-Channel 75-V (D-S), 175C MOSFET
N-Channel 75-V (D-S), 175 Degrees Celcious MOSFET
N-Channel 75 N通道75
VISAY[Vishay Siliconix]
Vishay Intertechnology, Inc.
AP4525GEH 30V N-Channel PowerTrench MOSFET 15 A, 40 V, 0.028 ohm, 2 CHANNEL, N AND P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252
N AND P-CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOSFET
Advanced Power Electronics, Corp.
IXTP15N30MB IXTP15N30MA IXTH12N45MA IXTH15N35MB IX TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 350V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 550V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 23A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 24A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 350V V(BR)DSS | 27A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 150V V(BR)DSS | 31A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 150V V(BR)DSS | 42A I(D) | TO-247(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 650V V(BR)DSS | 15A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 42A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 35A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 900V V(BR)DSS | 12A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 10A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 11A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 900V V(BR)DSS | 11A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 17A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 650V V(BR)DSS | 18A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 21A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 21A I(D) | Z-PAC
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 8A I(D) | TO-220(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 8A I(D) | TO-220(5)
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 67A I(D) | Z-PAC 晶体管| MOSFET的| N沟道| 100V的五(巴西)直| 67A条(丁)|的Z -委员
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 24A I(D) | Z-PAC 晶体管| MOSFET的| N沟道| 500V五(巴西)直| 24A条(丁)|的Z -委员
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | Z-PAC 晶体管| MOSFET的| N沟道| 600V的五(巴西)直| 20A条(丁)|的Z -委员