RURP156004 - 15A, 400V - 600V Ultrafast Diode
RURP156004_1303016.PDF Datasheet
 Full text search : 15A, 400V - 600V Ultrafast Diode
 Product Description search : 15A, 400V - 600V Ultrafast Diode