IRLIZ44NPBF - HEXFET? Power MOSFET HEXFET㈢ Power MOSFET
IRLIZ44NPBF_1256873.PDF Datasheet
 Full text search : HEXFET? Power MOSFET HEXFET㈢ Power MOSFET
 Product Description search : HEXFET? Power MOSFET HEXFET㈢ Power MOSFET
 Related Part Number
PART Description Maker
IRLL024N IRLL024NPBF IRLL024NTR 55V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a SOT-223 package
HEXFET Power MOSFET(HEXFET 功率MOS场效应管)
4.4 A, 55 V, 0.065 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-261AA