B66432-G-X187 - EV 30/16/13 Core
B66432-G-X187_1216289.PDF Datasheet
 Full text search : EV 30/16/13 Core
 Product Description search : EV 30/16/13 Core
 Related Part Number
PART Description Maker
P82-D-18C P82-D-8C P03-26 P03-20 P03-37 P03-23 P03 1 ELEMENT, 43000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 200000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 24000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4300 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 86000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 175000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 17500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2400 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 200 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 300 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8600 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 30000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7200 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 50000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 6000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 40000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 600 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 60 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
ITT Interconnect Solutions
PF90-22 PF90-13 PF90-19 PF90-10 PF90-17 PF90-28 PF 1 ELEMENT, 50000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 36000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 25000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 60000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1750 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 750000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 20000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR