B4151CK5 - 5.8V 150mA CMOS low dropout LDO 2.7V 150mA CMOS low dropout LDO 3.3V 150mA CMOS low dropout LDO 3.4V 150mA CMOS low dropout LDO 2.3V 150mA CMOS low dropout LDO 5.7V 150mA CMOS low dropout LDO 150 mA CMOS Low Dropout LDO 4.5V 150mA CMOS low dropout LDO 2.2V 150mA CMOS low dropout LDO 2.8V 150mA CMOS low dropout LDO 3.5V 150mA CMOS low dropout LDO 3.1V 150mA CMOS low dropout LDO 2.1V 150mA CMOS low dropout LDO
B4151CK5_1215945.PDF Datasheet
Description 5.8V 150mA CMOS low dropout LDO
2.7V 150mA CMOS low dropout LDO
3.3V 150mA CMOS low dropout LDO
3.4V 150mA CMOS low dropout LDO
2.3V 150mA CMOS low dropout LDO
5.7V 150mA CMOS low dropout LDO
150 mA CMOS Low Dropout LDO
4.5V 150mA CMOS low dropout LDO
2.2V 150mA CMOS low dropout LDO
2.8V 150mA CMOS low dropout LDO
3.5V 150mA CMOS low dropout LDO
3.1V 150mA CMOS low dropout LDO
2.1V 150mA CMOS low dropout LDO
File Size 40.27K  /  4 Page
Maker
Electronic Theatre Controls, Inc.
ETC[ETC]
BayLinear
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for B4151CK5 ]
[ Price & Availability of B4151CK5 by FindChips.com ]
 Full text search : 5.8V 150mA CMOS low dropout LDO 2.7V 150mA CMOS low dropout LDO 3.3V 150mA CMOS low dropout LDO 3.4V 150mA CMOS low dropout LDO 2.3V 150mA CMOS low dropout LDO 5.7V 150mA CMOS low dropout LDO 150 mA CMOS Low Dropout LDO 4.5V 150mA CMOS low dropout LDO 2.2V 150mA CMOS low dropout LDO 2.8V 150mA CMOS low dropout LDO 3.5V 150mA CMOS low dropout LDO 3.1V 150mA CMOS low dropout LDO 2.1V 150mA CMOS low dropout LDO
 Product Description search : 5.8V 150mA CMOS low dropout LDO 2.7V 150mA CMOS low dropout LDO 3.3V 150mA CMOS low dropout LDO 3.4V 150mA CMOS low dropout LDO 2.3V 150mA CMOS low dropout LDO 5.7V 150mA CMOS low dropout LDO 150 mA CMOS Low Dropout LDO 4.5V 150mA CMOS low dropout LDO 2.2V 150mA CMOS low dropout LDO 2.8V 150mA CMOS low dropout LDO 3.5V 150mA CMOS low dropout LDO 3.1V 150mA CMOS low dropout LDO 2.1V 150mA CMOS low dropout LDO