APT30GT60BRDQ2G - Thunderbolt IGBT
APT30GT60BRDQ2G_1211572.PDF Datasheet
 Full text search : Thunderbolt IGBT
 Product Description search : Thunderbolt IGBT
 Related Part Number
PART Description Maker
APT15GT60BRD The Thunderbolt IGBT?/a> is a new generation of high voltage power IGBTs.
The Thunderbolt IGBT⑩ is a new generation of high voltage power IGBTs.
Thunderbolt IGBT & FRED 600V 30A
ADPOW[Advanced Power Technology]
APT40GT60BR The Thunderbolt IGBT?/a> is a new generation of high voltage power IGBTs.
Thunderbolt IGBT 600V 80A
APT30GT60BR The Thunderbolt IGBTis a new generation of high voltage power IGBTs.
Thunderbolt IGBT 600V 58A