100C0911 - PIN Diode Linear VCA
100C0911_1190443.PDF Datasheet
 Full text search : PIN Diode Linear VCA
 Product Description search : PIN Diode Linear VCA
 Related Part Number
PART Description Maker
100C0912 PIN Diode Linear VCA
DAICO[DAICO Industries, Inc.]
1N4981D 1N4973C 1N4955D 1N4957D 1N4957C 1N4964D 1N Diode Zener Single 91V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 43V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 7.5V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 9.1V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 9.1V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 18V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 10V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 12V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 51V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 36V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 15V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 20V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 100V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 100V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 11V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 75V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 56V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 24V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 24V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 10V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 13V 2% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 30V 1% 5W 2-Pin Case E
Diode Zener Single 39V 1% 5W 2-Pin Case E