RP12-2405SAW - 12 Watt DIP24 & SMD, Single & Dual Output
RP12-2405SAW_1115690.PDF Datasheet
Description 12 Watt DIP24 & SMD, Single & Dual Output
File Size 82.46K  /  3 Page
Maker
Recom International Pow...
RECOM[Recom International Power]
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for RP12-2405SAW ]
[ Price & Availability of RP12-2405SAW by FindChips.com ]
 Full text search : 12 Watt DIP24 & SMD, Single & Dual Output
 Product Description search : 12 Watt DIP24 & SMD, Single & Dual Output
 Related Part Number
PART Description Maker
COAXIAL TEST S RoHS Compliant: Yes 5瓦特DIP24 /贴片
Standoff; Leaded Process Compatible:No; Peak Reflow Compatible (260 C):No RoHS Compliant: Yes
5 Watt DIP24 / SMD Single & Dual Output
RECOM Electronic GmbH
RECOM Power Inc.
3 Watt DIP24 & SMD, Single & Dual Output 3瓦特DIP24
Recom International Pow...
RECOM Power Inc.
RECOM Electronic GmbH
5 Watt DIP24 & SMD Single & Dual Output 5瓦特DIP24
1.5 WATT DIP24 & SMD, SINGLE & DUAL OUTPUT
3 WATT DIP24 & SMD, SINGLE, DUAL & DUAL ISOLATED OUTPUT
Single Output LDO, 500mA, Fixed(5V), Low Quiescent Current, wide Input Voltage Range 8-SOIC 0 to 70
Single Output LDO, 500mA, Fixed(12V), Low Quiescent Current, wide Input Voltage Range 8-SOIC 0 to 70