MH88500IN - Hybrid Subscriber Line Interface Circuit (SLIC) Preliminary Information
MH88500IN_766485.PDF Datasheet
 Full text search : Hybrid Subscriber Line Interface Circuit (SLIC) Preliminary Information
 Related Part Number
PART Description Maker
Subscriber Line Interface Circuit 用户线接口电
Advanced Micro Devices, Inc.
Lineage Power
Unbalanced PBX/Key System SLIC/ Subscriber Line Interface Circuit
Bipolar Transistor; Collector Emitter Voltage, Vceo:50V; Transistor Polarity:NPN; Power Dissipation:900mW; DC Current Gain Min (hfe):180; Collector Current:500A; Package/Case:3-TO-92