WKO680XCPXXX - WKO Series / Ceramic AC Capacitors
WKO680XCPXXX_470115.PDF Datasheet
 Full text search : WKO Series / Ceramic AC Capacitors
 Product Description search : WKO Series / Ceramic AC Capacitors
 Related Part Number
PART Description Maker
WKO680XCPXXX WKO221XCPXXX WKO331XCPXXX WKO Series / Ceramic AC Capacitors
Vishay Intertechnology
CAPACITOR, CERAMIC, K4000, 0.00047 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, CERAMIC, N750, 0.000047 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAP,CERAMIC,2.2NF,20% -TOL,20% TOL,K4000 TC CODE
CAPACITOR, CERAMIC, K4000, 0.00068 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
WKO - Ceramic AC Capacitors Class X1, 440 VAC/Class Y2, 300 VAC
Cap Ceramic 100pF 440VAC/300VAC K1500 20% 8 X 5mm Radial
CAPACITOR, CERAMIC, N750, 0.000033 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Cap Ceramic 680pF 440VAC/300VAC K4000 10% (9 X 5mm) Radial 5mm Bulk
Cap Ceramic 150pF 440VAC/300VAC K2000 20% (8 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 150pF 440VAC/300VAC K2000 10% (8 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
CAP 150PF 300VAC K2000 20% 8 X 5MM RDL 7.5MM - Bulk
Cap Ceramic 47pF 440VAC/300VAC N750 20% (8 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 0.0022uF 440VAC/300VAC K4000 20% (13 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
CAPACITOR, CERAMIC, 0.0022 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAP 0.0033UF 300VAC K4000 20% 15 X 5MM RDL 7.5MM - Bulk
Cap Ceramic 0.0033uF 440VAC/300VAC K4000 20% (15 X 5mm) Radial 10mm Bulk
CAPACITOR, CERAMIC, K4000, 0.0033 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Cap Ceramic 0.0033uF 440VAC/300VAC K4000 20% (15 X 5mm) Radial 7.5mm T/R
CAP,CERAMIC,470PF,20% -TOL,20% TOL,K4000 TC CODE
Cap Ceramic 0.0047uF 440VAC/300VAC K4000 20% (18 X 5mm) Radial 10mm Bulk
Cap Ceramic 470pF 440VAC/300VAC K4000 20% (8 X 5mm) Radial 10mm T/R
Cap Ceramic 0.0047uF 440VAC/300VAC K4000 20% (18 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 0.0015uF 440VAC/300VAC K4000 20% (12 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 0.001uF 440VAC/300VAC K4000 20% (10 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk