DGP20E24T515 - TRIPLE OUTPUT
DGP20E24T515_441557.PDF Datasheet
 Full text search : TRIPLE OUTPUT
 Product Description search : TRIPLE OUTPUT
 Related Part Number
PART Description Maker
Single-/Dual-/Triple-Voltage 楼矛P Supervisory Circuits with Independent Watchdog Output
Maxim Integrated Products, Inc.
FEC40 FEC40-24T0512 FEC40-48D3305 FEC40-12S05 FEC4 OFFER SINGLE,DUAL,DUAL POSITIVE(TOTAL OUTPUT CURRENT 8A)AND TRIPLE OUTPUT
40 WATT DC/DC CONVERTER SINGLE, DUAL & TRIPLE OUTPUTS
List of Unclassifed Manufacturers
Volgen Kaga Electronics Inc.
Triple Halfbridge DMOS OUTPUT DRIVER WITH SERIAL INPUT CONTROL 2 A HALF BRIDGE BASED PRPHL DRVR, PDSO14
ATMEL[ATMEL Corporation]
Atmel Corp.
Atmel, Corp.
RECTIFIER SCHOTTKY DUAL 60A 50V 500A-ifsm 0.7V-vf 20mA-ir TO-3P 30/TUBE