MB675XXX_251627.PDF Datasheet
Description    AV CMOS SEREIS GATE ARRAYS
AV CMOS SEREIS GATE ARRAYS 影音门阵列的CMOS螺丝系列
AV CMOS Series Gate Arrays
File Size 903.40K  /  18 Page
Maker
Fujitsu Component Limit...
Fujitsu, Ltd.
Fujitsu Component Limited.
FUJITSU[Fujitsu Media Devices Limited]
Fujitsu Microelectronics
Homepage http://edevice.fujitsu.com/fmd/en/index.html
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for MB675XXX ]
[ Price & Availability of MB675XXX by FindChips.com ]
 Related Part Number
PART Description Maker
VCC1-A3O-34M368 VCC1-A3O-34M816 VCC1-A3O-34M56 VCC VCXO, CLOCK, 34.368 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 34.816 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 34.56 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 70.626 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 69.632 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 34.45 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 70 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 97.776 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 53.33 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 19.53 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 53.125 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 89.472 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 89.512 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 48.33008
VCXO, CLOCK, 8.192 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 14.4 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 125.01 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 106.25 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 125 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 39.497 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 103.68 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 35.5 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 12.222 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 51.156 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 52.5 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 78 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 72 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 27 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 36.5 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 42.4 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 112.5 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 115.2 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 127 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 116.64 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 110 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 16.61 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 50 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 10.24 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 114 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 20 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 100 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 20.516 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 128 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 21.504 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 36.86 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 33.3 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 12 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 41.472 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 67.5 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 41.657 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 42.5 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 42 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 47.404 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 47.197 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 12.2725 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 28.8 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 12.352 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 28 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 120 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 2.048 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 2 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 24.54 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 17.734 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 15.974 MHz, CMOS OUTPUT