  PM90120UF -2050V Datasheet PDF File
For PM90120UF -2050V Found Datasheets File :: 12+       Page :: | <1> | 2 |
    HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
Part No. PM90120UF/-2050V PM908.2UF/-20250V PM908.2UF/-2050V PM908.2UF/-20400V
Description CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 120 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED