  AFL2808SX CH Datasheet PDF File
For AFL2808SX CH Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
    AFL2808SX/CH AFL2812SX/ES AFL2828SW/ES AFL2812S AFL2805S AFL2828S
International Rectifier
Part No. AFL2808SX/CH AFL2812SX/ES AFL2828SW/ES AFL2812S AFL2805S AFL2828S
Description Hi-Rel DC-DC Standard Single Converter in a AFL package
DC to DC Converter
File Size 114.90K  /  11 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
International Rectifier
Description 28V Input, Single Output HYBRID-HIGH RELIABILITY DC/DC CONVERTER
File Size 238.52K  /  12 Page
View it Online
Download Datasheet
http://
IRF[International Rectifier]
HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
International Rectifier, Corp.
Amphenol, Corp.
Description    ADVANCED ANALOG HIGH RELIABILITY HYBRID DC/DC CONVERTERS
SIM Power Supplyand Level Translator; Package: SSOP; No of Pins: 16; Temperature Range: 0°C to 70°C
Micropower, Regulated 5V CHarge Pump DC/DC Converter; Package: SO; No of Pins: 8; Temperature Range: -40°C to 85°C
Hi-Rel DC-DC Standard Single Converter in a AFL package
Dual Serial 12-Bit Multiplying DAC; Package: PDIP; No of Pins: 16; Temperature Range: 0°C to 70°C
Micropower, Regulated 5V CHarge Pump DC/DC Converter; Package: SO; No of Pins: 8; Temperature Range: 0°C to 70°C
Micropower, Regulated 5V CHarge Pump DC/DC Converter; Package: SO; No of Pins: 8; Temperature Range: -40&deg;C to 85&deg;C DC至DC转换