  mrf6p3300hr3 Datasheet PDF File
For mrf6p3300hr3 Found Datasheets File :: 4    Search Time::1.093ms
Page :: | <1> |
    FREESCALE[Freescale Semiconductor, Inc]
Part No. MRF6P3300HR5 MRF6P3300H mrf6p3300hr3 mrf6p3300hr3_06
OCR Text ...ymbol VDSS VGS PD Tstg TC TJ mrf6p3300hr3 MRF6P3300HR5 470 - 860 MHz, 300 W, 32 V LATERAL N - CHANNEL RF POWER MOSFETs CASE 375G - 04, STYLE 1 NI - 860C3 Value - 0.5, +68 - 0.5, +12 761 4.3 - 65 to +150 150 200 Unit Vdc Vdc W...
Description RF Power Field Effect Transistor
File Size 998.42K  /  24 Page
View it Online
Download Datasheet
    MRF6P3300HR306
Freescale Semiconductor, Inc
Part No. mrf6p3300hr306
File Size 1,003.17K  /  24 Page
View it Online
Download Datasheet
    Freescale Semiconductor
Part No. MRF6P3300HR5
Description (mrf6p3300hr3 / MRF6P3300HR5) RF Power Field Effect Transistor
    Freescale (Motorola)
Part No. MRF6P3300H MRF6P3300HR5 mrf6p3300hr3
OCR Text ...e Symbol VDSS VGS PD Tstg TJ mrf6p3300hr3 MRF6P3300HR5 470 - 860 MHz, 300 W, 32 V LATERAL N - CHANNEL RF POWER MOSFET CASE 375G - 04, STYLE 1 NI - 860C3 Value - 0.5, +68 - 0.5, +12 761 4.3 - 65 to +150 200 Unit Vdc Vdc W W/C ...