  XFWIC453232-4R7 Datasheet PDF File
    XFHCL11-4R7M
XFMRS Inc.
Part No. XFHCL11-4R7M
Description INDUCTOR
File Size 38.01K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    CTGS54F-4R7M
CENTRAL TECHNOLOGIES
Part No. CTGS54F-4R7M
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 294.92K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 33 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1212, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1212, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1212, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1212, ROHS COMPLIANT