  XFCDH115-470K Datasheet PDF File
Allied Components International
Description Power Chip Inductors
File Size 271.31K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
N.A.
Description SMT Power Inductors
File Size 29.37K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    KEMET, Corp.
Part No. PHE843MR7470K
Description CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYPROPYLENE, 4.7 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
File Size 29.33K  /  2 Page
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. CBC2012T470KV
Description Wire-wound Chip Inductors for Automotive
    CBMF1608T470K
Taiyo Yuden (U.S.A.), Inc
Part No. CBMF1608T470K
Description Wire-wound Chip Power Inductors
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. LBC2012T470KV
Part No. LBR2012T470KV
    Vishay Intertechnology, Inc.
Description RESISTOR, THIN FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 470000 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, GREEN
RESISTOR, THIN FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 470 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, GREEN
RESISTOR, THIN FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 370 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, GREEN
RESISTOR, THIN FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 370000 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, GREEN
RESISTOR, THIN FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 94.2 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, GREEN