  XFCDH115-121K Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 22000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 233.97K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. G823MB24121KEU
Description Board mount - Header Receptacle - Box Header 2.0mm Pitch Vertical SMT,2x12Pin,Gold Flash,NY4T,With two Post,T&R,WithCAP