  TTLPWG-10M Datasheet PDF File
Central Semiconductor Corp
Description Leaded Thyristor SCR
SILICON CONTROLLED RECTIFIER 10 AMP, 200 THRU 800 VOLTS
File Size 106.49K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. FO-MPO2MPO12C-10M
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    110MDS
Naina Semiconductor ltd.
Part No. 110MDS
Description Three - Phase Bridge Rectifier Excellent power volume ratio
File Size 474.58K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-FOHHB23PAO-010M
Tech specs
Official Product Page
    HDS10M HDS10M-13
Diodes Incorporated
Part No. HDS10M HDS10M-13
Description 1A SURFACE MOUNT GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
File Size 453.44K  /  5 Page
Part No. FO-10GGBLCX20-010
    Caddock Electronics, In...
Part No. USVD2-A10M-010-02
Description Ultra-Precision Voltage Dividers - 450 Volts to 5 KV
File Size 476.25K  /  1 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. AQP85B4-010
Description QSFP28 100G AOC 10m
    Motorola
Part No. T4110M
Description SILICON BIDIRECTIOANAL TRIODE THYRISTORS
File Size 188.05K  /  5 Page
Part No. AQP85A4-010
Description QSFP 40G AOC 10m
    DIYI Electronic Technol...
Part No. UMB10M
Description SINGLE PHASE 0.8AMP ULTRA FAST GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
File Size 1,066.07K  /  2 Page
    Central Semiconductor Corp.
Description SILICON CONTROLLED RECTIFIER 10 AMP, 200 THRU 800 VOLTS 10 A, 400 V, SCR, TO-220AB
SILICON CONTROLLED RECTIFIER 10 AMP, 200 THRU 800 VOLTS 10 A, 200 V, SCR, TO-220AB
SILICON CONTROLLED RECTIFIER 10 AMP, 200 THRU 800 VOLTS 10 A, 800 V, SCR, TO-220AB