  TS4YL-50K Datasheet PDF File
    FS50KMJ-06
Powerex Power Semiconductor...
Mitsubishi Electric Corporation
Powerex Power Semiconductors
Part No. FS50KMJ-06
Description MITSUBISHI Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 47.65K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    FS50KMJ-2
Mitsubishi Electric Semiconductor
Part No. FS50KMJ-2
Description HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 41.76K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    FS50KMJ-2
Powerex Power Semiconductors
Part No. FS50KMJ-2
POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Description Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE
Part No. FX50KMJ-03-A8
Description 50 A, 30 V, 0.072 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB