  TCJB476M006-0070 Datasheet PDF File
Part No. E007013
Description From old datasheet system
File Size 163.18K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021323-00070T4LF
Description Minitek127®, Board to Board Receptacle, Double Row, Bottom entry, 70 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.