  SRP1270-2R2M Datasheet PDF File
Allied Components International
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Low Resistance Chip Inductors
File Size 653.91K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DFE2016CKA-2R2M=P2
Description Fixed IND 2.2uH 1400mA NONAUTO