  SDR0503-151K Datasheet PDF File
    PULSE ELECTRONICS CORP
Part No. PE-1008CD151KTT
Description 1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 98.93K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ151KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ALLIED COMPONENTS INTERNATIONAL
Allied Components Inter...
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR