  S10VT60-4000 Datasheet PDF File
    WURTH ELEKTRONIK GMBH & CO KG
Part No. 40003R
Description 1 ELEMENT, 2.02 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 179.25K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021444-00020T4LF
Description Minitek127®, Wire to Board connector, IDC Receptacle, Double Row, 20 Positions, 1.27 mm (.050in) * 1.27 mm (.050in) Pitch.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SC4000
NXP Semiconductors
Philips Semiconductors
Part No. SC4000
Description Universal Timeslot Interchange
Pressure Transducer, Series 19 mm, Compensated, Pressure Range: 0 psi to 200 psi, Vacuum Gage, 1/8-27 NPT, 10 Vdc excitation
File Size 180.92K  /  52 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10127400-00H1400LF
Tech specs
Official Product Page
    ERNI Electronics
Part No. 374000
Description Male Connector R 96 Solder
File Size 63.91K  /  1 Page
Part No. 10129381-940001BLF
Description EconoStik™, Board to Board connector, Unshrouded Vertical Header, Through Hole, Double Row, 40 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch.
    Micro Networks
Part No. MN4000
Description 12-Bit Linear Amplifier
File Size 361.35K  /  4 Page
Part No. 63440-001LF
Description Minitek® 2.00mm, Board to Board, PCB mounted Receptacle, Vertical, Through Hole, Double Row, Polarized, 32 Positions, 2.00mm (0.079in) Pitch..
    ARIES ELECTRONICS INC
Part No. 20-354000-20
Description DIP20-SOIC20, IC SOCKET
Part No. 20021444-00008T1LF
Description Minitek127®, Wire to Board connector, IDC Receptacle, Double Row, 8 Positions, 1.27 mm (.050in) * 1.27 mm (.050in) Pitch.
    LD4000
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Part No. LD4000
Description PR4/EPR4 Read/Write Controller
File Size 65.25K  /  4 Page
Part No. CE1414000110111
Description Cool Edge 0.80mm Hybrid Power and Signal Connectors, Storage and Server System, Through Hole/Surface mount, 4 power pins, 140 signal pins, Vertical
    LT4000-S
LEM
Part No. LT4000-S
Description    Current Transducer LT 4000-S
Current Transducer LT 4000-S 电流传感器审裁处4000 -
File Size 77.93K  /  2 Page
Part No. CE1400000110111
Description Cool Edge 0.80mm Hybrid Power and Signal Connectors, Storage and Server System, Through Hole, 4 power pins, Zero signal pins, Vertical
    Pasternack Enterprises, Inc.
Part No. PE4000
File Size 249.02K  /  2 Page
Description Cool Edge 0.80mm Hybrid Power and Signal Connectors, Storage and Server System, Through Hole/Surface mount, 6 power pins, 40 signal pins, Vertical
    ARIES ELECTRONICS INC
Part No. 20-354000-11-RC
Part No. 51812-10400000AALF
Description PwrBlade®, Power Connectors, 4ACP Right Angle Header, Solder To Board
    Tseng Labs
Tsenglabs
Part No. ET4000
Description VLSI Chip
File Size 3,314.92K  /  61 Page
Part No. 65240-004LF
Description Dubox®, Crimp to Wire connector, 2.54mm (0.100in), Receptacle, Dual Entry, Single Row, 4 positions