  RAC60-05SA Datasheet PDF File
Omron Electronics LLC
Description Cam Positioner
File Size 468.79K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 026-6A05-SAB
Description Chameleon®,Mezzanine,Plug Assy,4PR 5MM,GEN2,16DP,1SE,2PWR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
XP Power Limited
Description 0.25 Watt IK Series
File Size 221.75K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Electronic Theatre Controls, Inc.
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Omnirel
International Rectifier
Description    LOW VOLTAGE, LOW RDS(on) POWER MOSFETS IN HERMETIC ISOLATED PACKAGE
60V Single N-Channel Hi-Rel MOSFET in a D3 package
50V Single N-Channel Hi-Rel MOSFET in a D3 package
LOW VOLTAGE LOW RDS(on) POWER MOSFETS IN HERMETIC ISOLATED PACKAGE
100V Single N-Channel Hi-Rel MOSFET in a TO-258AA package
50V, P-Channel, Power MOSFET(50V,P沟道功率MOS场效应管)