  PSA10R-180 Datasheet PDF File
    F20-1800
TRIAD MAGNETICS
Part No. F20-1800
Description PC MOUNT : SPLIT PACK
File Size 80.83K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
    CMA-40-1808
Teledyne Technologies Incorporated
Part No. CMA-40-1808
Description Power Amplifier 18 GHz - 40 GHz
File Size 881.00K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    ALPINE 2
Part No. ERE-G180
Description EQUALIZER 2
File Size 183.39K  /  2 Page
    Pioneer
Part No. KEH-1800
Description HIGH POWER CASSETTE PLAYER
File Size 2,866.75K  /  44 Page
    RS-140 RS-180 RS-150 RS-170
TOKO, Inc.
Electronic Theatre Controls, Inc.
ETC[ETC]
List of Unclassifed Manufacturers
Part No. RS-140 RS-180 RS-150 RS-170
    TMPC-180-1U
Tumbler Technologies TRUMPower
Part No. TMPC-180-1U
Description 180W PC Power Supply for 1U Application
File Size 44.28K  /  1 Page
CAMBION Electronic Components
WEARNES CAMBION LTD
Part No. 551-5180 551-5180-05-01-36 551-5180-01-01-00
Description 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RF Choke, moulded, axial
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR