  PMCU-5470 Datasheet PDF File
    Vishay Intertechnology, Inc.
Description RESISTOR, THIN FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 340 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 25 ppm, 370 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 25 ppm, 150 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 94.2 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 25 ppm, 750 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 470 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 25 ppm, 470 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 94.2 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 370 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 25 ppm, 505 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 25 ppm, 50500 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP
RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 25 ppm, 150000 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP